ARCHITECTURAL STRUCTURES AND CONSTRUCTION TECHNOLOGY

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad mini veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  • Adipisicing elit, sed do eiusmod tempor
  • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo
  • Enim ad minim veniam, quis nostrud
  • Incididunt ut labore et dolore magna aliqua
  • Te per luptatum verterem assentior
  • Noster deserunt salutandi ius te
  • Laudem splendide evertitur ad mea
  • Cu doctus consetetur pri, his putant placerat no

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra. Quisque volutpat condimentum velit.

Head of Department:

Rustempašić Nerman, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Redovni profesor, Šef katedre za arhitektonske konstrukcije i tehnologiju građenja

CV_Nerman_Rustempasic_may_2022

Department members:

Hadrović Ahmet, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Redovni profesor

Professor Ahmet Hadrovic, Phd_CV 2023

Čaušević Amir dipl.ing.građ.

Doktor Nauka, Redovni profesor

CV Amir Čaušević

Salihbegović Amira, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Prodekan za finansije

CV-Amira-Salihbegovic-2022

Miljanović Slađana, dipl.ing.građ.

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Slađana Miljanović

Bradić Haris, DIPL.ING.ARH.

Doktor nauka, Docent

CV Haris Bradic 2022 HR   CV Haris Bradic 2022...

Kuljuh-Bolić Nadira, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Nadira Kuljuh-Bolić

Karahusić Botonjić Aida, dipl.ing.arh.

Magistar struke, Viši asistent

CV Aida Botonjić Karahusić

Škrobo Josipa, dipl.ing.arh.

Magistar struke, Viši asistent

CV Josipa Škrobo

Mihmić Amina, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Amina Mihmić

Hadrović Ahmet, dipl.ing.arh.

Position: Doktor nauka, Redovni profesor
Email: hadrovic.ahmet@gmail.com
: Član BANU

Professor Ahmet Hadrovic, Phd_CV 2023

Čaušević Amir dipl.ing.građ.

Position: Doktor Nauka, Redovni profesor
Email: amirc@af.unsa.ba

CV Amir Čaušević

Salihbegović Amira, dipl.ing.arh.

Position: Doktor Nauka, Vanredni profesor, Prodekan za finansije
Email: amiras@af.unsa.ba

Miljanović Slađana, dipl.ing.građ.

Position: Doktor Nauka, Vanredni profesor
Email: sladjanam@af.unsa.ba

Bradić Haris, DIPL.ING.ARH.

Position: Doktor nauka, Docent
Email: haris.bradic@af.unsa.ba

CV Haris Bradic 2022 HR

 

CV Haris Bradic 2022 ENG

Šljivić Amela, dipl.ing.arh.

Position: Doktor Nauka, Docent
Email: amelag@af.unsa.ba

Avdić Dženis, dipl.ing.arh.

Position: Doktor Nauka, Docent
Email: dzenisa@af.unsa.ba

Androšević Renata, dipl.ing.arh.

Position: Doktor Nauka, Docent
Email: renataa@af.unsa.ba

Kuljuh-Bolić Nadira, dipl.ing.arh.

Position: (MA) Magistar struke, Viši asistent
Email: nadirak@af.unsa.ba

Karahusić Botonjić Aida, dipl.ing.arh.

Position: Magistar struke, Viši asistent
Email: aidab@af.unsa.ba

Škrobo Josipa, dipl.ing.arh.

Position: Magistar struke, Viši asistent
Email: josipas@af.unsa.ba

Mihmić Amina, dipl.ing.arh.

Position: (MA) Magistar struke, Viši asistent
Email: aminam@af.unsa.ba
 

MEMBERS OF THE DEPARTMENT IN SUPPLEMENTARY ENGAGEMENT:

  • Prof. Bojan Hadžihalilović
Postavke privatnosti
Da bi kolačiće mogli koristiti sukladno UREDBI (EU) 2016/679 EUROPSKOG PARLAMENTA I VIJEĆA o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka (Općoj uredbi o zaštiti podataka), Zakonu o provedbi Opće uredbe, Zakonu o elektroničkim komunikacijama, treba nam vaša dozvola.
Skip to content