ARCHITECTURAL DESIGN

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad mini veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  • Adipisicing elit, sed do eiusmod tempor
  • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo
  • Enim ad minim veniam, quis nostrud
  • Incididunt ut labore et dolore magna aliqua
  • Te per luptatum verterem assentior
  • Noster deserunt salutandi ius te
  • Laudem splendide evertitur ad mea
  • Cu doctus consetetur pri, his putant placerat no

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra. Quisque volutpat condimentum velit.

Head of Department:

Bilalić Sabrija, dipl.ing.arh.

Magistar Nauka, Redovni profesor, Šef katedre za arhitektonsko projektovanje

CV Sabrija Bilalić

Department members:

Ugljen Ademović Nina, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Redovni profesor

CV Nina Ugljen Ademović

Pašić Adnan, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Adnan Pašić

Salihović Erdin, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Redovni profesor, Dekan

CV Erdin Salihović

Burazor Mladen, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Prodekan za nastavu

CV-Mladen-Burazor

Šabić-Zatrić Zulejha, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, asistent

CV Zulejha Šabić Zatrić

Bašalić Mirza, dipl.ing.arh.

Asistent, Magistar struke (MA), Direktor Instituta za arhitekturu, urbanizam i prostorno planiranje

CV Mirza Bašalić

Sabljaković Harun, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, asistent

CV Harun Sabljaković

Ugljen Ademović Nina, dipl.ing.arh.

Position: Doktor nauka, Redovni profesor
Email: ninau@af.unsa.ba

Pašić Adnan, dipl.ing.arh.

Position: Doktor Nauka, Vanredni profesor
Email: adnanp@af.unsa.ba

Salihović Erdin, dipl.ing.arh.

Position: Doktor nauka, Redovni profesor, Dekan
Email: erdins@af.unsa.ba

CV Erdin Salihović

Burazor Mladen, dipl.ing.arh.

Position: Doktor Nauka, Vanredni profesor, Prodekan za nastavu
Email: mladenb@af.unsa.ba
CV-Mladen-Burazor

Islambegović Vedad, dipl.ing.arh.

Position: Doktor Nauka, Docent
Email: vedadi@af.unsa.ba

Zagora Nermina, dipl.ing.arh.

Position: Doktor nauka, Docent
Email: nerminaz@af.unsa.ba

Tatlić Isra, dipl.ing.arh.

Position: Doktor nauka, Docent
Email: israt@af.unsa.ba

Turkušić Jurić Elša, dipl.ing.arh.

Position: Doktor nauka, Docent
Email: elsat@af.unsa.ba

Šabić-Zatrić Zulejha, dipl.ing.arh.

Position: (MA) Magistar struke, asistent
Email: zulejhasz@af.unsa.ba

Bašalić Mirza, dipl.ing.arh.

Position: Asistent, Magistar struke (MA), Direktor Instituta za arhitekturu, urbanizam i prostorno planiranje
Email: mirzab@af.unsa.ba

Zuka Amar, dipl.ing.arh.

Position: asistent
Email: amarz@af.unsa.ba

Sabljaković Harun, dipl.ing.arh.

Position: (MA) Magistar struke, asistent
Email: haruns@af.unsa.ba
 
Postavke privatnosti
Da bi kolačiće mogli koristiti sukladno UREDBI (EU) 2016/679 EUROPSKOG PARLAMENTA I VIJEĆA o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka (Općoj uredbi o zaštiti podataka), Zakonu o provedbi Opće uredbe, Zakonu o elektroničkim komunikacijama, treba nam vaša dozvola.
Skip to content