NASTAVNO OSOBLJE

Slika Prezime, ImeDetalji Titula/Zvanje Dokumenti Kontakt

Akšamija Ammar, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, asistent

CV Ammar Akšamija

(MA) Magistar struke, asistent

CV Ammar Akšamija

Akšamija Chabbouh Lemja, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Šef katedre za teoriju i historiju arhitekture i očuvanje graditeljskog naslijeđa

CV Lemja Chabbouh Akšamija

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Šef katedre za teoriju i historiju arhitekture i očuvanje graditeljskog naslijeđa

CV Lemja Chabbouh Akšamija

Androšević Renata, dipl.ing.arh.

asistent

CV Renata Androšević

asistent

CV Renata Androšević

Avdić Dženis, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Dzenis Avdić

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Dzenis Avdić

Babović Nihad, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Vanredni profesor

CV Nihad Babović

Doktor nauka, Vanredni profesor

CV Nihad Babović

asistent

Bašalić Mirza, dipl.ing.arh.

Asistent, Magistar struke (MA), Direktor Instituta za arhitekturu, urbanizam i prostorno planiranje

CV Mirza Bašalić

Asistent, Magistar struke (MA), Direktor Instituta za arhitekturu, urbanizam i prostorno planiranje

CV Mirza Bašalić

Bijedić Dženana, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Vanredni profesor

Doktor nauka, Vanredni profesor

Bilalić Sabrija, dipl.ing.arh.

Magistar Nauka, Redovni profesor, Šef katedre za arhitektonsko projektovanje

CV Sabrija Bilalić

Magistar Nauka, Redovni profesor, Šef katedre za arhitektonsko projektovanje

CV Sabrija Bilalić

Bošnjak Katarina, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Katarina Bošnjak

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Katarina Bošnjak

Burazor Mladen, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Prodekan za nastavu

CV-Mladen-Burazor

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Prodekan za nastavu

CV-Mladen-Burazor

Čahtarević Rada, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Vanredni profesor

Rada Cahtarevic CV

Doktor nauka, Vanredni profesor

Rada Cahtarevic CV

Čakarić Jasenka, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Jasenka Čakarić

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Jasenka Čakarić

Čaušević Amir dipl.ing.građ.

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Amir Čaušević

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Amir Čaušević

Čengić Nihad, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Vanredni profesor

CV Nihad Čengić

Doktor nauka, Vanredni profesor

CV Nihad Čengić

Fejzić Emir, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Redovni profesor

Doktor Nauka, Redovni profesor

Gološ Sead, dipl.ing.arh.

Vanredni profesor

Vanredni profesor

Hadrović Ahmet, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Redovni profesor

CV Ahmet Hadrovic

Doktor nauka, Redovni profesor

CV Ahmet Hadrovic

Hadžić Amer, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar Struke, Viši asistent

CV Amer Hadžić

(MA) Magistar Struke, Viši asistent

CV Amer Hadžić

Halilović Senaida, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Docent

Doktor Nauka, Docent

asistent

asistent

Ibrišimbegović Senka, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Docent

CV Senka Ibrišimbegović

Doktor Nauka, Docent

CV Senka Ibrišimbegović

Idrizbegović-Zgonić Aida, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Vanredni profesor, Prodekan za međunarodnu saradnju

CV Aida Idrizbegovic-Zgonic

Doktor nauka, Vanredni profesor, Prodekan za međunarodnu saradnju

CV Aida Idrizbegovic-Zgonic

Islambegović Vedad, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Docent

CV Vedad Islambegović

Doktor Nauka, Docent

CV Vedad Islambegović

Jašarević Ibrica, dipl.ing.arh.

asistent

CV Ibrica Jašarević

asistent

CV Ibrica Jašarević

Kahrović Handžić Lejla, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Lejla Kahrović Handžić

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Lejla Kahrović Handžić

Karahusić Botonjić Aida, dipl.ing.arh.

asistent

CV Aida Botonjić Karahusić

asistent

CV Aida Botonjić Karahusić

Kreševljaković Lejla, dipl.ing.arh.

Magistar nauka, Viši asistent

Magistar nauka, Viši asistent

Krstić Pavle, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Docent, Šef katedre za urbanizam i prostorno planiranje

Doktor Nauka, Docent, Šef katedre za urbanizam i prostorno planiranje

Kuljuh-Bolić Nadira, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Nadira Kuljuh-Bolić

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Nadira Kuljuh-Bolić

Mihmić Amina, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, asistent

CV Amina Mihmić

(MA) Magistar struke, asistent

CV Amina Mihmić

Miljanović Slađana, dipl.ing.građ.

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Šef katedre za konstruktivne sisteme

CV Slađana Miljanović

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Šef katedre za konstruktivne sisteme

CV Slađana Miljanović

Mutevelić Nedim, dipl.ing.arh.

asistent

CV Nedim Mutevelić

asistent

CV Nedim Mutevelić

Pašić Adnan, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Adnan Pašić

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Adnan Pašić

Pervan Lada, akademski slikar

Magistar nauka, Redovni profesor

Magistar nauka, Redovni profesor

Pozder Nasiha, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Docent

CV Nasiha Pozder

Doktor Nauka, Docent

CV Nasiha Pozder

Rustempašić Nerman, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Šef katedre za arhitektonske konstrukcije i tehnologiju građenja

CV Nerman Rustempasic

Doktor Nauka, Vanredni profesor, Šef katedre za arhitektonske konstrukcije i tehnologiju građenja

CV Nerman Rustempasic

asistent

Šabić Lejla, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Viši asistent

Doktor nauka, Viši asistent

Šabić-Zatrić Zulejha, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, asistent

CV Zulejha Šabić Zatrić

(MA) Magistar struke, asistent

CV Zulejha Šabić Zatrić

Sabljaković Harun, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, asistent

CV Harun Sabljaković

(MA) Magistar struke, asistent

CV Harun Sabljaković

Salihbegović Amira, dipl.ing.arh.

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Amira Salihbegovic

Doktor Nauka, Vanredni profesor

CV Amira Salihbegovic

Salihović Erdin, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Redovni profesor, Dekan

CV Erdin Salihović

Doktor nauka, Redovni profesor, Dekan

CV Erdin Salihović

Škrobo Josipa, dipl.ing.arh.

asistent

CV Josipa Škrobo

asistent

CV Josipa Škrobo

Šljivić Amela, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Amela Šljivić

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Amela Šljivić

Spahić Džana, dipl.ing.arh.

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Dzana Spahić

(MA) Magistar struke, Viši asistent

CV Dzana Spahić

Tatlić Isra, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Docent

CV Isra Tatlić

Doktor nauka, Docent

CV Isra Tatlić

Turkušić Jurić Elša, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Docent

CV Elsa Turkušić Jurić

Doktor nauka, Docent

CV Elsa Turkušić Jurić

Ugljen Ademović Nina, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Redovni profesor

CV Nina Ugljen Ademović

Doktor nauka, Redovni profesor

CV Nina Ugljen Ademović

Zagora Nermina, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Docent

CV Nermina Zagora

Doktor nauka, Docent

CV Nermina Zagora

Zečević Mevludin, dipl.ing.arh.

Magistar nauka, Redovni profesor

Magistar nauka, Redovni profesor

Zuka Amar, dipl.ing.arh.

asistent

CV Amar Zuka

asistent

CV Amar Zuka

Zvizdić Denis, dipl.ing.arh.

Doktor nauka, Vanredni profesor

Doktor nauka, Vanredni profesor

Akšamija Ammar, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, asistent
Email: ammara@af.unsa.ba

CV Ammar Akšamija

Akšamija Chabbouh Lemja, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Vanredni profesor, Šef katedre za teoriju i historiju arhitekture i očuvanje graditeljskog naslijeđa
Email: lemjaa@af.unsa.ba

Androšević Renata, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: asistent
Email: renataa@af.unsa.ba

Avdić Dženis, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, Viši asistent
Email: dzenisa@af.unsa.ba

Babović Nihad, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Vanredni profesor
Email: nihadb@af.unsa.ba

Bašalić Mirza, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Asistent, Magistar struke (MA), Direktor Instituta za arhitekturu, urbanizam i prostorno planiranje
Email: mirzab@af.unsa.ba

Bilalić Sabrija, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Magistar Nauka, Redovni profesor, Šef katedre za arhitektonsko projektovanje
Email: sabrijab@af.unsa.ba

Bošnjak Katarina, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, Viši asistent
Email: katarinab@af.unsa.ba

Burazor Mladen, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Vanredni profesor, Prodekan za nastavu
Email: mladenb@af.unsa.ba
CV-Mladen-Burazor

Čahtarević Rada, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Vanredni profesor
Email: radac@af.unsa.ba

Čakarić Jasenka, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Vanredni profesor
Email: cjasenka@af.unsa.ba

Čaušević Amir dipl.ing.građ.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Vanredni profesor
Email: amirc@af.unsa.ba

CV Amir Čaušević

Čengić Nihad, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Vanredni profesor
Email: nihadc@af.unsa.ba

Fejzić Emir, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Redovni profesor
Email: emirf@af.unsa.ba

Hadrović Ahmet, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Redovni profesor
Email: hadrovic.ahmet@gmail.com

CV Ahmet Hadrovic

Hadžić Amer, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar Struke, Viši asistent
Email: amerh@af.unsa.ba

Ibrišimbegović Senka, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Docent
Email: senkai@af.unsa.ba

Idrizbegović-Zgonić Aida, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Vanredni profesor, Prodekan za međunarodnu saradnju
Email: aidaiz@af.unsa.ba

Islambegović Vedad, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Docent
Email: vedadi@af.unsa.ba

Jašarević Ibrica, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: asistent
Email: ibricaj@af.unsa.ba

CV Ibrica Jašarević

Kahrović Handžić Lejla, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, Viši asistent
Email: lejlakh@af.unsa.ba

Karahusić Botonjić Aida, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: asistent
Email: aidab@af.unsa.ba

Krstić Pavle, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Docent, Šef katedre za urbanizam i prostorno planiranje
Email: pavlek@af.unsa.ba

Kuljuh-Bolić Nadira, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, Viši asistent
Email: nadirak@af.unsa.ba

Mihmić Amina, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, asistent
Email: aminam@af.unsa.ba

Miljanović Slađana, dipl.ing.građ.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Vanredni profesor, Šef katedre za konstruktivne sisteme
Email: sladjanam@af.unsa.ba

Mutevelić Nedim, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: asistent
Email: nedimm@af.unsa.ba

Pašić Adnan, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Vanredni profesor
Email: adnanp@af.unsa.ba

Pervan Lada, akademski slikar

Titula/Zvanje: Magistar nauka, Redovni profesor
Email: ladap@af.unsa.ba

Pozder Nasiha, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Docent
Email: nasihap@af.unsa.ba

Rustempašić Nerman, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Vanredni profesor, Šef katedre za arhitektonske konstrukcije i tehnologiju građenja
Email: nermanr@af.unsa.ba

CV Nerman Rustempasic

Šabić-Zatrić Zulejha, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, asistent
Email: zulejhasz@af.unsa.ba

Sabljaković Harun, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, asistent
Email: haruns@af.unsa.ba

Salihbegović Amira, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor Nauka, Vanredni profesor
Email: amiras@af.unsa.ba

Salihović Erdin, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Redovni profesor, Dekan
Email: erdins@af.unsa.ba

CV Erdin Salihović

Škrobo Josipa, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: asistent
Email: josipas@af.unsa.ba

Šljivić Amela, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, Viši asistent
Email: amelag@af.unsa.ba

Spahić Džana, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: (MA) Magistar struke, Viši asistent
Email: dzanas@af.unsa.ba

Tatlić Isra, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Docent
Email: israt@af.unsa.ba

Turkušić Jurić Elša, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Docent
Email: elsat@af.unsa.ba

Ugljen Ademović Nina, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Redovni profesor
Email: ninau@af.unsa.ba

Zagora Nermina, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: Doktor nauka, Docent
Email: nerminaz@af.unsa.ba

Zuka Amar, dipl.ing.arh.

Titula/Zvanje: asistent
Email: amarz@af.unsa.ba
 
Postavke privatnosti
Da bi kolačiće mogli koristiti sukladno UREDBI (EU) 2016/679 EUROPSKOG PARLAMENTA I VIJEĆA o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka (Općoj uredbi o zaštiti podataka), Zakonu o provedbi Opće uredbe, Zakonu o elektroničkim komunikacijama, treba nam vaša dozvola.
Skip to content